Grafický dizajnér a webdesigner

Volám sa Michal Hosnedl a som Váš grafický dizajnér, ktorého hľadáte.

Vďaka projektom pre veľkých klientov ako Českej technickej aerolinky, Sencor, Milku a svojmu e-shopu som získal skúsenosti, s ktorými pomôžem uspieť aj Vám.

Som špecialista na grafický dizajn webových stránok a e-shopov (frontend i backend), ktoré tvorím nielen vizuálne príťažlivé, ale aj intuitívne vďaka znalostiam UX.

Ak začínate a potrebujete vytvoriť novú značku, pomôžem Vám. Vybudoval som už značku pre český startup, ktorá sa odprezentovala na americkom trhu a získala investíciu v prepočte 30 mil. Sk. Od začiatku som zodpovedal za vytvorenie celého vizuálneho štýlu (logotyp, webové stránky, mobilnú aplikáciu, kickstarter kampaň, prezentácie pre investorov a TechCrunch udalosti v Las Vegas, San Franciscu a New Yorku.

S čím Vám môžem pomôcť:

  1. Grafické návrhy e-shopu na mieru viac informácií tu
  2. Profesionálna tvorba logotypu – viac informácií tu
  3. Tvorba vizitiek – viac informácií tu
  4. Tvorba letákov a roll-upov – viac informácií tu
  5. Tvorba bannerov pre e-shop – viac informácií tu
  6. Tvorba PPC bannerov – viac informácií tu

Fotografie

Referencie

Hodnotenie

Nový zákazník
100%
Nový zákazník
100%
www.crystalindo.cz (Overený zákazník)
100%

Na tomto místě bych ráda vyjádřila svou maximální spokojenost s přístupem a výsledky práce pana Hosnedla. Vzhledem k jeho proklientskému naladění bylo radostí s ním komunikovat a řešit otázky týkající se našeho projektu. Veškerá má přání i drobné připomínky reflektoval a zasloužil se o bezproblémový průběh spolupráce s třetími stranami - a to i nad rámec původní úmluvy. Nelze snad napsat nic víc pochvalného, nežli konstatovat, že pan Hosnedl je spolehlivý profesionál, jehož služby mohu vřele doporučit!

Dopyt

* Povinné pole.