Máte zablokovaný účet Google Merchants?

Inzercia v Google Nákupoch môže pri eshope tvoriť až 60 % celkových online tržieb. Nie je preto nič horšie, než keď si vytiahnete povestného Čierneho Petra a príde vám email napr. s predmetom Vaše produkty majú obmedzenú viditeľnosť.

Medzi najčastejšie dôvody zablokovania patrí Predstieranie identity / Skresľovanie informácií či Webové stránky je potrebné vylepšiť.

Akonáhle zistíte informáciu o zablokovaní účtu, je kľúčové zachovať pokoj a nie začať bezhlavo posielať účty na kontrolu s polohlasne mumlaným komentárom, že predsa žiadne pravidlá neporušujete a čo to má byť. Každý účet má totiž obmedzený počet pokusov a akonáhle ich vyčerpáte, musíte čakať až 2 týždne, než budete môcť účet odoslať znova.

Google podpora vás odkáže do príslušnej sekcie nápovedy a obvykle vám nikto nedá konkrétny bodový postup, čo zmeniť, aby bol účet odblokovaný.

Nikto okrem DANTOA.

Máme za sebou už vyše 70 odblokovaných účtov v CZ/SK aj v zahraničí. Touto praxou sme z rôznych zdrojov zistili konkrétne veci, ktoré Google vyžaduje a máme preto vysokú úspešnosť odblokovaných účtov. Môže to trvať 1 týždeň alebo 2 mesiace, každý prípad je iný.

Všetko poradenstvo je zadarmo, pokiaľ účet neodblokujeme. Platíte iba za výsledok. Cena odblokovaného účtu je 199 €.

Kontaktujte nás na +420 732 575 410 alebo vyplnením formulára tu.

Dopyt

* Povinné pole.