Pomáhame e-shopom rasť a expandovať na nové trhy.

Buďte v svojom internetovom podnikaní úspešní pri dosahovaní svojich cieľov. Nezáleží či ste začínajúci alebo už zabehnutý eshop.

 

Online marketing

Určíme stratégiu, nastavíme a postaráme sa o Vaše PPC kampane (Google, Seznam), Facebook, Instagram alebo porovnávače cien ako Google Nákupy, Heureka, Glami, Zboží, Ceneo…

 

PPC reklama

S PPC reklamou dokážete nájsť klienta, ktorý už prejavil záujem nakúpiť. Pripravíme vhodnú stratégiu a vytvoríme kampane na mieru v Google Ads alebo na Skliku.

 

Cenové porovnávače

Vytvoríme reklamy a upravíme produktový feed podľa požiadaviek pre Google nákupy, Zboží, Heureku, Glami, Ceneo…

 

Reklama na Facebooku a Instagrame

Reklama na sociálnych sieťach je jeden z najlepších spôsobov ako osloviť nových zákazníkov. Správne nastavená kampaň Vám môže pomôcť zvýšiť povedomie o značke, zvýšiť počet potenciálnych klientov a v neposlednom rade zvýšiť tržby.

 

Správa Sociálnych Sietí 

Zvýšime povedomie o Vašej značke a pomôžeme vybudovať vzťahy so zákazníkmi. Vďaka správe sociálnych sietí si zákazník vybuduje dôverihodnejší vzťah Vašim obchodom.

 

Zákaznícka podpora

Podpora po predaji má zásadný vplyv na opätovný nákup a spokojný zákazník sa vždy rád vracia.

 

Copywriting

kvalita textov má bezprostredný vplyv na mieru návštěvnosti Vašeho webu alebo eshopu, ale tiež na výsledné náklady vynaložené na marketing.

 

Preklady

behom expanzie na zahraničné trhy je dôležité osloviť lokálnu klientelu. Pokiaľ zákazníkom ponúknete obsah v ich jazyku, získate tak veľkú konkurenčnú výhodu.

 

Dopyt

* Povinné pole.