Grafické služby

Zapôsobte na prvý pohľad

Prvý dojem je na internete ešte dôležitejší ako osobne. Ak sa zákazníkom nepáči domovská stránka, v priebehu niekoľkých sekúnd ju opustia. Takže sa ani nedozvedia, čo e-shop ponúka. Nenechajte nič na náhodu a sústreďte sa viac na prvý dojem.

Ak práve riešite vytvorenie nového loga, návrh vizitiek alebo vizuálnej identity pre vašu spoločnosť, ste na správnom mieste. Dokážeme vytvoriť vysokokvalitnú grafiku, logotypy a firemný dizajn, pútavé tlačové materiály a obaly výrobkov.

Čo vytvárame:


Vytvorenie firemnej identity

Vytvoríme firemnú (firemnú) identitu vašej spoločnosti vrátane manuálu loga. Pomocou firemného grafického dizajnu dosiahnete jednotný vzhľad svojej prezentácie v tlačených materiáloch (hlavičkové papiere, vizitky, obálky, zložky) a reklame (letáky, plagáty, brožúry, katalógy alebo inzercia), prípadne pri použití na webových stránkach alebo iných online médiách.

Korporátní identita

Vytvorenie loga spoločnosti

Logo je grafický znak, ktorý reprezentuje vašu firmu alebo spoločnosť. Vaše logo by malo byť ľahko zapamätateľné. Je preto jedným z najdôležitejších prvkov vašej propagácie a reklamy. Logo by malo byť originálne a nezameniteľné, pretože je základným prvkom všetkých tlačených aj elektronických materiálov spoločnosti. Nepodceňujte preto návrh loga a prenechajte ho profesionálom.

tvorba firemního loga

tvorba firemního loga

Tvorba reklamných bannerov a bantexov

Vytvoríme pre vás originálny banner pre reklamné kampane na internete, ktorý pritiahne pozornosť potenciálnych zákazníkov. Skúsenosti nášho štúdia grafického dizajnu sa však neobmedzujú len na webovú alebo maloformátovú grafiku. Pre potreby bannerov, bantexu alebo billboardov vám môžeme pripraviť aj veľkoformátový grafický návrh.

Tvorba reklamních bannerů

tiskoviny

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Dopyt

* Povinné pole.