CEEEC Expansion - nebojte sa rozšíriť svoj e-commerce do zahraničia, pomôžeme Vám

CEEEC (Central and East Europe Expansion Company) už od roku 2018 pomáha e-shopom rozšíriť svoj business ako doma (v Česku, na Slovensku), tak aj do iných krajín strednej a juhovýchodnej Európy.

Kto sme a ako fungujeme?

Náš tým tvoria skúsení, rodení hovoriaci z rôznych krajín a poskytnú Vám autentický preklad, služby zákazníckeho servisu a marketing. Naše pobočky sa nachádzajú v 6 krajinách Európy (CZ, PL, HU, RS, BA, UA), s pomocou ktorých sme schopní pomôcť s expanziou na 12 trhov (CZ, SK, PL, HU, HR, SI, BG, RO, RS, BA, UA, IT). Náš tým tvorí viac než 30 ľudí. Máme skúsenosti s lokalizáciou platforiem Magento (ShipGratis marketplace), Shoptet (GATIO fashion), Prestashop a Wordpress.

Fungujeme ako celok a zabezpečujeme zákaznický servis pre rôzne e-shopy (shipgratis.hr, shipgratis.ro , gatio.cz, liftor.pl, darmowadostawa.pl, andelco.si...). Našim klientom pomáháme ako s expanziou do zahraničia, tak aj s upevnením Vašej pozície na českom či slovenskom trhu. 

Hlavnou devizou je kvalifikovaný personál pôsobiaci v našich pobočkách v Srbsku (Subotica), Poľsku (Tešín), Maďarsku (Szeged), Bosne a Hercegovine (Bijeljina) a samozrejme v Česku (Plzeň). Disponujeme vlastnými in-house pracovníkmi, ktorých rodné jazyky sú maďarčina, poľština, srbčina, chorvátčina, bosniančina, slovinčina, slovenčina, rumunčina, bulharčina, ruština, taliančina a samozrejme čeština. V Srbsku, pre klientov, sprostredkujeme aj partnerský sklad s colným deklarantom na expanziu do Srbska.

Naše služby

Call centrum a zákaznický servis

Hlavný dôraz kladieme na kvalitu komunikácie a spokojnosť zákazníkov našich klientov. Zákazníci sa nám môžu dovolať v každý pracovný deň od 9:00 do 20:00. Každému klientovi je pridelené vlastné lokálne telefonne číslo, ktoré na zákazníkov pôsobí dôveryhodne. Našim klientom spravujeme emaily, SMS, messenger. Každý mesiac od nás klienti dostávajú podrobné vyúčtovanie s rozpisom realizovaných komunikácií. Základný mesačný tarif si môžete zaobstarať už od 4000 Kč bez DPH/mesiac.

Marketing

Naši marketingoví špecialisti v spolupráci s našimi prekladateľmi pre našich klientov zaisťujú taktiež správu marketingových nástrojov (Facebook, Instagram, Google, emailing, push notifikácie). V rámci správy sa nejedná len o správu PPC, ale i o správu kompletného profilu na danej sociálnej sieti. Vďaka rodilým hovoriacim dokážeme zaistiť autentický a výstižný text. 

Naši analytici nahrajú výdaje z reklamných kanálov do klientského Google Analytics účtu a pravidelne na dennej, týždennej či mesačnej (podľa spendov) báze reportujú výsledky.

Cenová ponuka pre marketingové služby je vždy stanovená individuálne podľa rozsahu spolupráce, obsiahlosti a zložitosti produktového portfolia klienta.

Preklady

Naši skúsení prekladatelia pozorne preložia Vaše stránky a produkty, prípadne urobia korektúru. Väčšina našich prekladateľov sú rodení hovoriaci vo svojom jazyku. Preklady obchodných podmienok Vám taktiež môžeme zaistiť, ale nemôžeme ručiť za správnosť a zosúladnenosť obchodných podmienok so žiadnym právnym poriadkom, vzhľadom na to, že neposkytujeme, ani nemôžetme poskytovať právne služby.

Ďalšie služby

Konzultačne pomáhame aj v oblasti legal compliance (obchodné podmienky), distance selling VAT a s výberom vhodných logistických partnerov. Našim klientom môžeme poradit s otváraním bankového účtu v zahraničí, dohodnúť schôdzku v banke a prípadne sa jej aj zúčastniť. V rámci poradenstva s expanziou dokážeme odporučiť vhodného prepravcu v jednotlivých krajinách. Našou specialitou je aj mimúniový ale atraktívny srbský trh, ktorý je hladný po tovare z EÚ.

Ako začať spoluprácu s nami?

Stačí nás kontaktovať mailom na: info@cee.ec alebo pomocou formulára na našej stránke cee.ec. Uveďte základné informácie o Vašom businessu:

  • do akých krajín chcete expandovať
  • o aké služby máte záujem
  • koľko cca. komunikácií očakávate na mesačnej úrovni (telefonáty, maily, chat)
  • odkaz na e-shop

Nastavenie systémov a zahájenie spolupráce je obyčajne možné v priebehu 1-2 týždňov.

Dopyt

* Povinné pole.