Nekonečné posúvanie (infinite scroll) v zozname produktov (s tlačidlom alebo bez neho)

Nekonečný scoll alebo tiež nekonečná stránka ušetrí vašim zákazníkom prácu s klikaním na stránky pri prezeraní vášho obchodu. Nový doplnok od štúdia Webklient.cz teraz prináša túto funkciu do vašich šablón Upgates.
    
Vďaka úspechu nekonečného rolovania na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Twitter, ale aj na veľkých eshopoch, ako je Alza.cz, sa táto technika stala veľmi populárnou. Kontinuálne posúvanie je výhodné pre obsah, ktorý neustále plynie a má relatívne plochú štruktúru, kde každá jednotka obsahu patrí do rovnakej úrovne hierarchie a má podobnú šancu byť pre používateľa zaujímavá.

Dlhé, nekonečné stránky sú vhodné pre stránky s viacerými produktmi v jednej kategórii. Výhodou je, že zákazník nemusí kliknúť na "ďalšiu stránku", stránka udržuje publikum zaujaté obsahom a menej sa sústredí na mechaniku prechodu na ďalšiu stránku. 

Doplnok funguje v dvoch variantoch, buď ako automatické nekonečné posúvanie infinite scroll  - t. j. po dosiahnutí spodnej časti výpisu produktov sa automaticky načítajú ďalšie produkty a tak ďalej, kým nie sú uvedené všetky produkty na stránke kategórie, alebo ako voliteľné tlačidlo (click to scroll), ktoré po kliknutí na tlačidlo "Načítať ďalšie" spustí načítanie ďalších produktov na tej istej stránke. Odkazy na iné stránky zostávajú na stránke viditeľné. Zákazník môže tiež ľahko prejsť na obsah pod výpisom. Kombinuje sa tak funkcia nekonečného posúvania so zachovaním všetkých prvkov na stránke. 

Automatické nekonečné posúvanie - Auto-infinite scroll (ďalšie produkty sa načítajú automaticky)

 

Základná cena nasadenia a licencie na používanie doplnku na jednej webovej stránke (jednej doméne) je 699 korún (resp ekvivalent v EUR), za každú ďalšiu doménu alebo jazykovú verziu sa cena ďalšej licencie znižuje o 20 %. V prípade individuálnych zmien, starších verzií šablón alebo iných funkcií, ktoré blokujú použitý mechanizmus (najčastejšie ide o predchádzajúce vlastné individuálne úpravy), sa cena môže líšiť podľa skutočne vykonanej práce a úprav. 

Službu si môžete objednať tu

Hodnotenie

Nový zákazník
100%
Nový zákazník
100%

Děkuji za rychlé dodání, kvalitní práci a bezvadnou komunikaci.

www.adenel.cz (Overený zákazník)
100%

Výborná komunikace, veškeré zapojení scriptu proběhlo v rámci jednoho dne, vše funguje na jedničku. Všem vřele doporučujeme.

Dopyt

* Povinné pole.